KONST / Litografier / Färglitografi 13867059
nr 1386 7059
Eva Zettervall
(f. 1941), Sverige
Färglitografi, Ansikte, EA-upplaga (Épreuve d’artiste), Signerad. Motivet: 30x23, yttermått inklusive ram: 52x42 cm
Eva Zettervall, född 1941 i Boden, svensk målare,
Utrop:
400 kr
Såld:
600 kr
måndag 22 mars 2021
kl 19:28:53
100 kr
150 kr
200 kr
350 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
500 kr
500 kr
22 mar